sNuttes All Mix'd Up 2019
Startande lag:
77
- Startande spelare:
154
- Fördelning herrar/damer:
70%/30%
[
start
]
[
anmälan
]
[
starter & resultat
]
[
format
]
[
kontakt
]
Webblösning utvecklad av:
sNuttes All Mixed Up
Arrangeras av:
Nordmanna Bowling
Telefon:
0303-163 45
E-mail:
tavling@nordmanna.se
Hemsida:
www.nordmanna.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Anders Bengtsson
BK Rekyl
Lördagen den 16 mars 13:00
Anders Persson
Ytterby BK
Torsdagen den 21 mars 19:30
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Andreas Andersson
Kabare BS
Lördagen den 23 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 10:00
Andreas Hansen
Örgryte IS BF
Söndagen den 17 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Andreas Kihlvall
Kungälvs BK
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Ann Britt Östensson
BK Calluna Borås
Lördagen den 16 mars 13:00
Anthon Alexandersson
Örgryte IS BF
Torsdagen den 14 mars 19:30
Axel Lärk
BK Edet
Lördagen den 23 mars 13:00
Bengt Bernhardtz
BK Virveln
Torsdagen den 21 mars 19:30
Bengt Persson
Stenungsunds BC
Söndagen den 24 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Bertil Källberg
KS Edsbowlarna
Söndagen den 17 mars 18:00
Birgitta Nolstrand
BK Skrufscha
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Bonny Lilja
Hönö BK
Lördagen den 23 mars 13:00
Carina Carvall Hansson
BK Edet
Lördagen den 16 mars 10:00
Cecilia Friberg
Ytterby BK
Söndagen den 17 mars 18:00
Christer Jakobsson
Kungälvs BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Söndagen den 17 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 10:00
Christina Niklasson
Ytterby BK
Söndagen den 17 mars 18:00
Claes Björklund
Kabare BS
Lördagen den 23 mars 13:00
Conny Kihlvall
Kungälvs BK
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Daniel Pettersson
Kungälvs BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Torsdagen den 21 mars 19:30
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Dennis Andersson
BK Virveln
Torsdagen den 21 mars 19:30
Eddy Kairis
IK Sterling
Söndagen den 17 mars 10:00
Ellen Ekholm
Team X-Calibur BK
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Emmelie Rydfalk
Borås GIF BK
Söndagen den 17 mars 10:00
Erik Bengtsson
Borås GIF BK
Söndagen den 17 mars 10:00
Eva Bengtsson
IK Gotlandspärlan
Söndagen den 17 mars 18:00
Eva Mosshagen Olofsson
Ytterby BK
Lördagen den 23 mars 13:00
Gun Nilsson
Kinna BK
Torsdagen den 21 mars 19:30
Gunnel Tobiasson
IFK Göteborg Bowling Dam
Söndagen den 24 mars 10:00
Hanna Engberg
Team X-Calibur BK
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Helen Holmberg
Stenungsunds BC
Lördagen den 16 mars 13:00
Henrik Key-Åberg
Kungälvs BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Söndagen den 17 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 10:00
Iljja Pejinovic
Kungälvs BK
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Inger Petterson
Kungälvs BK
Söndagen den 17 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 10:00
Jan-Erik Andersen
BK Edet
Lördagen den 16 mars 10:00
Jan-Erik Hansson
BK Edet
Lördagen den 16 mars 10:00
Jan-Åke Alexandersson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 14 mars 19:30
Janne Högman
Kabare BS
Lördagen den 23 mars 13:00
Jerry Carlsson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 21 mars 19:30
Jimmie Lämsä
Kungälvs BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Söndagen den 17 mars 18:00
Johan Ericsson
BK Edet
Lördagen den 23 mars 13:00
Johan Löfqvist
Kabare BS
Lördagen den 23 mars 13:00
Johanna Persson
Kungälvs BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Lördagen den 16 mars 10:00
Torsdagen den 21 mars 19:30
John Johansson
Borås GIF BK
Söndagen den 17 mars 10:00
Justin Karlsson
BK Taifun
Söndagen den 24 mars 10:00
Karl-Olof Olofsson
Kungälvs BK
Lördagen den 23 mars 13:00
Kenneth Nilsson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 14 mars 19:30
Kevin Karlsson
BK Joker
Söndagen den 24 mars 10:00
Kristina Byberg
Stenungsunds BC
Söndagen den 24 mars 10:00
Leif Nyberg Samuelsson
Ytterby BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Söndagen den 17 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Lennart Edvardsson
Hönö BK
Lördagen den 23 mars 13:00
Lennart Tobiasson
BF Solängen
Söndagen den 24 mars 10:00
Linda Svensson
Ytterby BK
Lördagen den 23 mars 13:00
Linus Pettersson
Kungälvs BK
Lördagen den 16 mars 10:00
Söndagen den 17 mars 10:00
Torsdagen den 21 mars 19:30
Linus Ström
Stenungsunds BC
Torsdagen den 21 mars 19:30
Loke Molander Johansson
KS Edsbowlarna
Söndagen den 17 mars 18:00
Ludvig Dahlström
Kungälvs BK
Söndagen den 17 mars 18:00
Lördagen den 23 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 10:00
Madelene Kaldemark
Kungälvs BK
Söndagen den 24 mars 10:00
Malin Bengtsson
BK Vågen
Lördagen den 16 mars 13:00
Marcus Bernalt
Hönö BK
Söndagen den 17 mars 10:00
Lördagen den 23 mars 10:00
Marcus Jacobsson
Kungälvs BK
Lördagen den 23 mars 13:00
Söndagen den 24 mars 10:00
Margareta Alexandersson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 14 mars 19:30
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Maria Jorfors
Ytterby BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Lördagen den 16 mars 13:00
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Marianne Skoglund
Elfsborg BK
Söndagen den 17 mars 10:00
Marie Larsson
Örgryte IS BF
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Mariette Svensson
Kungälvs BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Martin Fredriksson
BK Obelix
Torsdagen den 21 mars 19:30
Max Sandberg
Borås GIF BK
Söndagen den 17 mars 10:00
Michael Engström
Hönö BK
Lördagen den 23 mars 13:00
Mickaéla Kristensson
BK Edet
Lördagen den 23 mars 13:00
Monica Wijk
Hönö BK
Lördagen den 23 mars 13:00
Niclas Lärk
BK Edet
Lördagen den 23 mars 13:00
Niklas Gustafsson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 14 mars 19:30
Lördagen den 23 mars 10:00
Niklas Nilsson
Kungälvs BK
Lördagen den 16 mars 13:00
Nils-Erik Eriksson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 21 mars 19:30
Söndagen den 24 mars 10:00
Olle Svensson
IK Sterling
Torsdagen den 21 mars 19:30
Oskar Mohlin
Kungälvs BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Lördagen den 16 mars 13:00
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Pascal Hatoum
Kabare BS
Lördagen den 23 mars 13:00
Patrik Holm
Stenungsunds BC
Torsdagen den 21 mars 19:30
Patrik Johansson
Åmåls BC
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Per Abrahamsson
KS Edsbowlarna
Söndagen den 17 mars 18:00
Per Jorfors
Ytterby BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Per Skoglund
Elfsborg BK
Söndagen den 17 mars 10:00
Peter Fredriksson
BK Obelix
Torsdagen den 21 mars 19:30
Peter Gustafsson
Kungälvs BK
Lördagen den 23 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 10:00
Peter Roos
BK Joker
Lördagen den 23 mars 10:00
Peter Östensson
BK Viskan
Lördagen den 16 mars 13:00
Renée Jedenius
Örgryte IS BF
Lördagen den 23 mars 13:00
Richard Lärk
BK Edet
Lördagen den 23 mars 13:00
Richard Ohlén
Örgryte IS BF
Lördagen den 16 mars 10:00
Lördagen den 23 mars 10:00
Riitta Persson
Kungälvs BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Söndagen den 17 mars 10:00
Roger Samuelsson
Ytterby BK
Torsdagen den 14 mars 19:30
Torsdagen den 21 mars 19:30
Ronny Andersson
BK Edet
Lördagen den 23 mars 13:00
Rosalie Rotebrink
BK Edet
Lördagen den 16 mars 10:00
Samuel Svensson
Kungälvs BK
Söndagen den 17 mars 10:00
Söndagen den 17 mars 18:00
Simon Östberg
KS Edsbowlarna
Söndagen den 17 mars 18:00
Sofia Martinsson
KS Edsbowlarna
Söndagen den 17 mars 18:00
Sofia Myllymäki
Team X-Calibur BK
Torsdagen den 21 mars 19:30
Stefan Roos
BK Joker
Lördagen den 23 mars 10:00
Stefan Sundborg
Ytterby BK
Torsdagen den 21 mars 19:30
Sven-Arne Alexandersson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 14 mars 19:30
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Sören Elsborg
Stenungsunds BC
Söndagen den 24 mars 10:00
Therese Johansson
Hönö BK
Lördagen den 23 mars 13:00
Thomas Ohlén
Ytterby BK
Lördagen den 16 mars 10:00
Tomas Malmberg
Örgryte IS BF
Lördagen den 23 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Tommy Nilsson
Kinna BK
Torsdagen den 21 mars 19:30
Truls Johannesson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 21 mars 19:30
Söndagen den 24 mars 18:00 - SISTA START
Ulf Wennerbeck
Stenungsunds BC
Söndagen den 17 mars 18:00
Torsdagen den 21 mars 19:30
Söndagen den 24 mars 10:00
Viktor Dahlström
Kungälvs BK
Söndagen den 17 mars 10:00
Lördagen den 23 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 10:00
Viveca Alexandersson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 14 mars 19:30
William Frölinghaus
Örgryte IS BF
Torsdagen den 14 mars 19:30
Söndagen den 17 mars 10:00
TOTALT: 111 SPELARE